Dnes je utorok 18.júna 2024, meniny má Vratislav

Chceš, aby bola cena tvojho kurzu konečná a nemusel si za nič doplácať?

U nás žiadne nečakané prekvapenia. ZDARMA máš dokonca aj kurz prvej pomoci, ktorý realizujeme priamo v našich priestoroch.

Je potrebné tento kurz absolvovať?

Áno. Absolvovanie tohto kurzu je nevyhnutnou podmienkou pre absolvovanie vodičského kurzu v každej autoškole.

Koľko taký kurz trvá?

Kurz prvej pomoci absolvuješ počas jedného dňa v priebehu 8 hodín. Zdá sa Ti to veľa? Nemusíš sa báť. Vďaka naším špičkovým lektorom Ti to ubehne viac než rýchlo. Sú to odborníci z praxe, ktorí vedia teóriu vysvetliť zaujímavým spôsobom. Nudiť sa tak rozhodne nebudeš.

Ako kurz prebieha?

Na kurze prvej pomoci sa naučíš všetko potrebné pre to, aby si vedel v rôznych situáciách poskytnúť prvú pomoc a zachrániť ľudský život. Čaká ťa nielen teória, ale aj prax - všetko čo sa na kurze naučíš si hneď aj vyskúšaš. V závere kurzu si svoje nadobudnuté vedomosti overíš vo vedomostnom teste a pri praktickej skúške.

Je kurz akreditovaný?

Áno. Naše kurzy prvej pomoci sú akreditované MZSR.

Môžem kurz absolvovať aj keď nie som študentom Autoškoly VaV?

Samozrejme :) Kurzy prvej pomoci realizujeme aj pre externých študentov - ceny nájdete v cenníku jednotlivých skupín kurzov.

VaV TIP

Okrem kurzu prvej pomoci realizujeme aj prednášky pre stredné školy - Základy prvej pomoci a Pravidlá cestnej premávky. Povedz o nich svojmu triednemu a príďte k nám. Sú odborné, zábavné, dynamické, zaujímavé, náučné a realizujeme ich počas celého školského roka v Autoškole VaV Prešov, Autoškole VaV Košice a Autoškole VaV Sabinov - úplne ZADARMO. O všetko sa postaráme my, stačí sa len objednať: 0948 656 212

Ďalšie informácie nájdete na adrese: kurzprvejpomoci.sk

© Autoškola VaV, všetky práva vyhradené.
Autor návrhu: HTML Codex
Distribútor: ThemeWagon