Dnes je nedeľa 14.júla 2024, meniny má Kamil

Ako často otvárate kurzy?

Kurzy otvárame pravidelne – minimálne 2krát do mesiaca.

 

 

Ako dlho trvá kurz?

Trvanie kurzov je nasledovné:

 

 

- po absolvovaní výcviku je potrebné rátať aj s čakacou dobou na záverečné skúšky - ich termín určuje dopravný inšpektorát (najskôr na 6 pracovný deň od nahlásenia, najviac 1 mesiac).

 

 

Ako často prebieha výučba teórie?

Teoretická časť kurzu (základný balík, maxi balík a zrýchlený kurz) prebieha v poobedňajších hodinách – priamo v našich priestoroch. Frekvencia výučby je zvyčajne nasledovná: v priebehu prvých 2 týždňov 3x do týždňa, následne vo voľnejšom tempe 2x do týždňa. Vždy po 3 vyučovacie hodiny, okrem posledného stretnutia, ktoré trvá 2 vyučovacie hodiny.

 

 

Ktoré dni a v aký čas prebieha výučba teórie?

Pri základnom balíku, maxi balíku a zrýchlenom kurze prebieha pondelky stredy, alebo utorky štvrtky vždy od 15:00 hod. Teória prebieha skupinovo. Pri individuálnom kurze a rýchlokurze prebieha teória podľa dohody medzi študentom a inštruktorom individuálne.

 

 

Koľko jázd absolvujem v priebehu týždňa?

Počet jázd v týždni je nasledovný:

 

 

Pre viac informácii pozri na náš cenník

 

 

Aké kolky budem potrebovať?

Pre prihlásenie sa na skúšky budeš potrebovať 33 € kolok (pri opravnej skúške 8 € kolok). Kolky je možné zakúpiť na polícii alebo na pošte. Po úspešnom zvládnutí záverečných skúšok budeš potrebovať kolok v hodnote 6,5 €, ktorý sa prikladá k Žiadosti o vydanie vodičského preukazu. Máte možnosť ho zakúpiť priamo na mieste, kde budete vybavovať vodičský preukaz.

 

 

Z čoho pozostávajú záverečné skúšky?

Záverečné skúšky pozostávajú z týchto častí:

 

 

Aká je čakacia doba na záverečné skúšky?

Termín záverečných skúšok určuje dopravný inšpektorát (najskôr na 6 pracovný deň od nahlásenia, najviac 1 mesiac).

 

 

Môžem sa na kurz prihlásiť už v 16-tich?

Áno, je možné sa na kurz prihlásiť už v 16-tich. Jedinou podmienkou je, aby si skúšky absolvoval až v 17-tich. TEDA: kurz absolvuješ v 16-tich a skúšky v 17-tich. Aby si na záverečné skúšky nemusel dlho čakať, odporúčame prihlásiť sa na kurz cca 3 mesiace predtým, ako osláviš 17. narodeniny.

 

 

Čo robiť ak nespravím skúšky na 1x?

V prípade, že sa ti záverečné skúšky nepodarí urobiť na prvýkrát, máš nárok na 2 opravné termíny. Pre prihlásenie sa na opravnú skúšku budeš potrebovať 8 € kolok. S opätovným predvedením na skúšky je spojený aj poplatok vid. cenník. Opravné skúšky môžeš absolvovať najskôr na 6 pracovný deň po predchádzajúcich skúškach. Ak nastane situácia, že skúšky nespravíš ani na 3. pokus, musíš sa znovu prihlásiť na vodičský kurz a absolvovať ho celý odznova (okrem kurzu prvej pomoci - ten má platnosť 2 roky).

 

 

Ako môžem vyhrať vodičák?

vyhraj vodicak

 

S Autoškolou VaV hráš o vodičák počas celého roka - Na to, aby si bol zaradený do žrebovania o vodičák stačí: 1. prihlásiť sa do Autoškoly VaV 2. odporučiť nás známemu, ktorý sa na základe Tvojho odporúčania tiež prihlási k nám. Pravidelne však študentom prinášame rôzne súťaže aj na našom FB - sleduj ho a nič ti neunikne.

 

 

Dá sa v Autoškole VaV absolvovať jazda po diaľnici?

Áno, jazdu po diaľnici si môžeš naplánovať na autách Škoda Fabia, Volkswagen Golf 1., Volkswagen Polo2., Volkswagen Polo 4, Pequeot 308

 

 

Môžem v Autoškole VaV absolvovať aj Školu šmyku?

Áno. Autoškola VaV Ti ako jedna z mála Autoškôl na Slovensku prínáša možnosť zakúpiť si balík, v ktorom budeš mať nielen vodičský kurz, ale aj kurz prvej pomoci a Školu šmyku.

 

 

Vidím na vašej stránke Deň výhier. Čo to je?

Deň výhier je naozaj špecifická udalosť, ktorú každoročne organizuje naša Autoškola VaV. Prvý Deň výhier sa konal v októbri 2012. Počas Dni výhier rozdávame kopec skvelých výhier a publikum sa môže zabaviť na úžasnom programe - skupiny, tanečníci či kapely. Na Dni výhier v decembri 2012 odovzdala Autoškola VaV svoju historicky prvú veľkú cenu – nové AUTO. Ako táto megaakcia vyzerala, si môžete pozrieť TU.

 

 

Má Autoškola VaV sídlo v Michalovciach?

Áno. Autoškola VaV má pobočku v Michalovciach. Sídlime na Priemyselnej 2.

© Autoškola VaV, všetky práva vyhradené.
Autor návrhu: HTML Codex
Distribútor: ThemeWagon