Dnes je utorok 28.mája 2024, meniny má Viliam

Ing. Jaroslav Výboštek, PhD. (Prešov)

Ak si nadšencom histórie, s Jaroslavom si budeš mať v aute určite čo povedať. Okrem dejín sa zaujíma i o politiku a často browsuje po Wikipédii. Vo voľnom čase si rád vychutná dobré jedlo či dobrý film - v rebríčku najobľúbenejších nechýba Statočné srdce či Vykúpenie z väznice Shawshank :).


Mgr. Monika Výbošteková (Prešov)

Nika je naša inštruktorka, pri ktorej sa budete cítiť úplne super a v pohode. Je priateľská a má obrovské pochopenie pre začiatočníkov. Ako bývalá učiteľka rada vysvetľuje a ešte radšej chváli :) Je vyznávačka zdravého životného štýlu, má rada hudbu, rada športuje: cyklistika, plávanie, turistika, lyžovanie, fitko, ... Obľúbené filmy: Pearl Harbor, Denník Bridget Jonesovej; obľúbené hudobné skupiny: Desmod, Hex; obľúbené jedlo: raňajkové müsli s bobuľovitým ovocím, grilovaný losos, fit zemiakový šalát ;-) V našej autoškole ju budete najčastejšie stretávať pri jazde na trenažéri, ale aj na individuálnych teóriách a pri jazde na osobnom aute.


Samuel Ivanič (Prešov a Michalovce)

Samuel získal vzťah k autám už od "malého chlapca z dediny". Traktor, motorka či auto - pre Sama brnkačka. Aktuálne študuje na vysokej škole, k jeho záľubám patrí cestovanie, varenie, jazdenie na motorke a mimo toho sa bude venovať vám - VaVkáčom, hlavne v Prešove a Michalovciach.


Kamil Takáč (Prešov)

Kamil je dlhoročný inštruktor. S ním sa môžte porozprávať o každej skupine vodičského oprávnenia. Rád Vám poradí, keďže jeho skúsenosti by prekročili aj 2 milióny km a druhú polovicu ani nerátame. Vo voľnom čase si zahrá aj s bývalými prešovskými hokejistami hokej a rád sa vozí na motorke.


Ivan Kuchár (Prešov)

Ivan ako správny chlap má rád autá, jazdí už od svojich 17-tich. Jeho obľúbená značka je Audi S5. S každým sa snaží vychádzať priateľsky a rád spoznáva nových ľudí :) Dochvíľnosť a trpezlivosť sú vlastnosti, ktoré ho vystihujú. Je zástancom zdravého život.


PaedDr. Mgr. Ondrej Fečo, PhD. (Prešov)

Ondrej je veľmi príjemný, priateľský a pokojný, za volantom sa s ním budete cítiť bezpečne. Má rád svet motorizmu a automobilov. Fyziku má v malíčku, vyučuje ju aj na gymnáziu. Malé doučko fyziky počas jazdy nie je problém :)


Michal Zborovjan (Prešov)

S Michalom si môžete plánovať jazdy na všetky skupiny (okrem autobusu). S týmto sympaťákom sa budete vo vozidle cítiť nielen príjemne, ale hlavne bezpečne - ako bývalý šikovný servisák pozná mašinku do poslednej skrutky, ako kamionista zdolal x-kilometrov. Má rád rýchle mašinky s vetrom vo vlasoch, dobrú muzičku a šport.


Stanislav Kovalančík (Prešov)

S týmto takmer 2-metrovým pohoďákom sa budete stretávať v našej autoškole pri jazdách na ktorejkoľvek skupine od motorky až po autobus. Má rád kone ? a nielen pod kapotou. ? Vo voľnom čase miluje cestovanie - vlakom už precestoval takmer celú Európu. Miluje hudbu a rád ju nahlas počúva - určite by to potvrdili aj jeho susedia ?.


Martin Petruš (Prešov)

Náš inštruktor Martin je milý a priateľský. Má rád nové výzvy a rôzne situácie rieši chladnou hlavou. Medzi jeho záľuby patrí turistika (krátke túry), autá a ebike. Jeho silnými stránkami sú zodpovednosť a flexibilita. Popri autoškole sa a venuje aj kurzom VZV a rád rieši problematiku BOZP.


Mgr. Dávid Tomko-Králo, PhD. (Prešov)

Náš inštruktor Dávid je veľký kľuďas, len tak ho niečo nerozhádže (skúsime?). Veľmi rád má autá, rally a všetko okolo nich. Jeho obľúbená značka je Citroen. V minulosti sa venoval aj ochrane prírody a štúdiu vysokohorských plies v našich Tatrách. Takže rád sa s Vami o tom porozpráva, keď bude príležitosť. Má rád svoju rodinku, hory, turistiku a fotografovanie.


Juraj Petrík (Prešov)


Mgr. Dušan Matta (Prešov)

Dušan je priateľský a trpezlivý inštruktor, ktorého baví svet automobilov. Miluje šoférovanie a jazdenie, rád prenáša túto radosť na ďalších budúcich šoférov. Mimo autoškoly ho veľmi zaujímajú psychologické knihy, ktoré ho inšpirujú k hlbšiemu porozumeniu mysle a správaniu ľudí. Keď si chce oddýchnuť, rád si zabrnká na gitaru, kde môže vyjadriť svoju kreativitu a zrelaxovať. Dušan je nie len skúsený inštruktor, ale aj priateľský človek, ktorý vám pomôže získať si dôveru za volantom a rozvinúť vaše šoférske schopnosti.


Mgr. Daniel Lanščák (Prešov a Sabinov)

Usmievavý pohoďák, flegmatik, ktorého len tak niečo nerozhádže - ale zas, nemusíte pokúšať ?. Vyzbrojený trpezlivosťou už od čias dlhoročného "učiteľovania" na špeciálnej škole. Je držiteľom zlatej Jánskeho plakety za darovanie krvi, má za sebou cez 70 odberov a všetkých skupín VO (okrem motorky - tú si aktuálne robí vo VaVke:) Rád hrá volejbal, šípky, stolný tenis, vybrnkáva na gitarke a basgitarke. Má všeobecne rád hudbu, od ľudoviek až po metal, s výnimkou rap-u. Medzi jeho záľuby patria aj kolieskové korčule (môžno ste už na neho natrafili na našej prešovskej cyklotraske) a fotografovanie - kľudne ho popýtajte a rád vás "cvakne" za volantom a zveční pamiatku na vaše prvé vodičské skúsenosti. Rovnako rád si pošmakuje na kotlíkovom guľáši ?.


Bc. Ladislav Baňačkai (Košice)

Nie je len inštruktor ale aj tréner a zástanca zdravého športového životného štýlu svoj voľný čas trávi so svojou rodinou.


Jaroslav Majkrák (Košice)

Tak s týmto pohodovým sympaťákom rýchlo nájdete spoločnu reč a zabudnete na stres. Svoj voľný čas venuje motorke.


Konštantín Deliman (Košice)

Kedysi pilotoval bezmotorové lietadlá a venoval sa vzpieraniu. Je veľkým fanúšikom áut a motorizmu - túto svoju vášeň preniesol aj do pracovnej sféry - ako inštruktor pracuje už takmer 35 rokov.


Mgr. Martin Vysocký, PhD. (Košice)


Ing. Igor Grega (Košice)


Jakub Dobranský (Košice)


Viktor Rudik (Košice, Michalovce, Humenné)

Viktor je človek, ktorý je telom, srdcom a dušou oddaný autám a motorkám.️Je rebel, ale vyrovnaný, zodpovedný a hlavne spravodlivý. Má neskutočnú trpezlivosť pre ostatných. S ním si užiješ pohodovú jazdu, bez stresu. Viktora máte možnosť spoznať vo výcvikoch v mestách: Michalovce, Humenné a Košice pre skupiny: AM, A1, A2, A, B a C.


Jaroslav Kořínek (Sabinov)


Bc. Marko Mišenko (Sabinov)

Marko zje všetko, čo nezje jeho, takže ak si gurmán, budete si mať čo povedať. Dobré jedlo vyvažuje láskou k športu a ak si milovník ľudovej hudby, taktiež trafíš na správnu nôtu - Marko si rád zahrá na harmonike. Tak nech Vám to spolu ladí :)


Mgr. Katarína Štefaniková (Sabinov)


Imrich Švorc (Sabinov)


Štefan Šoóš (Michalovce)


Ing. Peter Tkáčik (Michalovce)

Peter má rád sladkosti, je to vášnivý rybár a venuje sa aj tetovaniu. Je veselý, priateľský, veľmi pokojný a trpezlivý.


Denisa Bačová (Michalovce, Trebišov)


Mária Gombitová (Michalovce)


Tomáš Hanušovský (Michalovce)


© Autoškola VaV, všetky práva vyhradené.
Autor návrhu: HTML Codex
Distribútor: ThemeWagon