Dnes je nedeľa 14.júla 2024, meniny má Kamil

Pretože my Ti garantujeme výcvik v plnom rozsahu

U nás Ťa čaká prvotriedna teoretická príprava a špičkový praktický výcvik - oboznámiš sa s vozidlom, vyskúšaš si praktickú údržbu, zajazdíš si na autotrenažéri, naučíš sa tankovať a budeš jazdiť s prívesným vozíkom.

Pretože u nás sa nemusíš báť krátenia jázd

V našej autoškole máš garantovaný počet jázd a nemôže sa stať, že by sme Ťa o nejaké jazdy ukrátili. Boli sme medzi prvými z autoškôl, ktoré sa zapojili do projektu Fér autoškola - v autách máme namontované monitorovacie zariadenie, ktoré zaznamená všetky Tvoje jazdy. Jazdiť môžeš 2 - 6x do týždňa. Spolu Ti garantujeme 34 jázd autom + 4 hodiny na autotrenažéri.

Pretože u nás Ťa nečakajú žiadne nemilé prekvapenia

Cena, ktorú u nás za vodičák zaplatíš, je konečná a nemôže sa stať, že by si za niečo doplácal. Zadarmo máš dokonca aj kurz prvej pomoci, za ktorý si v iných autoškolách zväčša priplatíš. Aj učebné materiály Ti poskytneme úplne zadarmo.

Pretože u nás Ťa nečakajú žiadne nemilé prekvapenia

Si úplný technický antitlent? Máš strach zo šoférovania? Vďaka našim inštruktorom a ich trpezlivému prístupu získaš vodičák úplne bez stresu. Pri našich inštruktoroch sa každý cíti bezpečne sebavedomo a pokojne.

Pretože u nás máš vždy viac

Naša autoškola Ti prináša množstvo bonusov - keďže chceme, aby si bol na skúšky čo najlepšie pripravený, zadarmo máš bonusovú jazdu na cvičisku - deň pred skúškou. Zároveň Ti prinášame množstvo skvelých súťaží o vodičáky zadarmo, ale aj množstvo iných skvelých cien.

Pretože sa naučíš ako tankovať

Ako tankovať ? Ktorý „stĺpik“ je na benzínke ten správny ? Pod dozorom inštruktora si vyskúšaš celý proces tankovania priamo v praxi. Počas kurzu sa naučíš aj praktické veci, ktoré budeš neskôr ako vlastník vodičského preukazu a vlastník automobilu potrebovať.

Pretože u nás sa vyskúšaš jazdu s vozíkom

Jazda s prívesným vozíkom nie je to isté, ako jazda sólo. Keď zapojíte prívesný vozík za osobné auto, je potrebné sa pripraviť na rôzne situácie, ktoré bežne nenastanú. Ako správne s prívesom cúvať ? Načo si dávať pozor ? Aj to všetko Ťa v u nás naučíme.

Pretože u nás absolvuješ jazdu po diaľnici

Jazda na diaľnici alebo rýchlostnej komunikácii má svoje špecifiká, ktoré mnohí vodiči nepoznajú alebo jednoducho ignorujú. U nás sa všetky špecifiká naučíš a nielen to, dokonca sa jazdu po diaľnici aj prakticky vyskúšaš.

Pretože u nás dostaneš vždy niečo navyše

Kniha Zadarmo, jazda na cvičisku deň pred skúškou Zadarmo, Plánovač jázd, Kurz prvej pomoci Zadarmo toto všetko Ti dáme u nás v Autoškole VaV. Navyše Ti pravidelne ponúkame zľavy pre skupinky a kamošov, sútaže o vodíčák a dalšie zlavy...

Pretože nás nájdeš priamo v centre tvojho mesta

Prešov, Košice či Sabinov – v každom z tých miest nás nájdeš priamo v centre, čiže si to môžeš namieriť k nám rovno zo školy či práce.

Pretože u nás získaš vodičák na všetko

Auto, malá či veľká motorka, traktor, nákladné auto či autobus ? U nás si nájdeš tú správnu skupinu, ktorú hľadáš. A navyše pravidelne pre Teba pripravujeme rôzne akcie v rámci jednotlivých skupín.

© Autoškola VaV, všetky práva vyhradené.
Autor návrhu: HTML Codex
Distribútor: ThemeWagon