Dnes je nedeľa 14.júla 2024, meniny má Kamil

Priestory

V Michalovciach nás nájdeš na ulici Priemyselná 2 (nad reštauráciou Goral, na 1. poschodí, vedľa čerpacej stanice Slovnaft). V tejto budove prebieha teoretická výučba, výučba na autotrenažéri a kurz prvej pomoci. Moderne zariadené učebne, komfort a príjemná atmosféra - to všetko si užiješ v Autoškole VaV Michalovce. V celej budove Autoškoly VaV Michalovce je aj bezplatné WiFi pripojenie - čakanie na teóriu si tak môžeš spríjemniť surfovaním po internete. Nezabudni pritom na našu FB stránku ;).

Manažment

Všetky potrebné informácie týkajúce sa vodičského kurzu v Autoškole VaV Michalovce Ti poskytne naša sympatická, vždy usmiata a neskutočne milá manažérka Autoškoly VaV Michalovce - Ľubica. Na ňu sa môžeš obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok. Ľubica Ti v Autoškole VaV Michalovce naplánuje všetky jazdy, bude Ťa priebežne o všektom informovať a prihlási Ťa aj na záverečné skúšky. Ľubicu zastihneš na tomto telefónnom čísle: 0948 343 080.

Teória

Teóriou v Autoškole VaV Michalovce Ťa budú sprevádzať naši intruktori. Poctivou, ale zároveň uvoľnenou formou Ťa pripravia na to, aby si skúšky zvládol na 1x. Inštruktori Ťa prevedú všetkými testami, naučia Ťa, ako riešiť križovatky a pripravia Ťa aj na ústnu časť praktickej skúšky z náuky o konštrukcii a údržbe vozidla, ktorá prebieha v rámci cvičiska. Výučba teórie prebieha v popoludňajších hodinách - prvé dva týždne 3x do týždňa, následne sa pokračuje vo voľnejšom tempe - 2x do týždňa. Ak pracuješ, vieme sa Ti v tomto smere prispôsobiť, stačí nás dopredu informovať.

Autotrenažér

V Autoškole VaV Michalovce si vyskúšaš jazdu vo veľkom štýle ešte predtým, než pôjdeš naostro. Pred jazdami v aute totiž absolvuješ 6 jázd na trenažéri. Autoškola VaV Michalovce disponuje najnovším typom trenažéra na Slovensku. Trenažér sa nachádza priamo na našej pobočke.

Kurz prvej pomoci

Kurz prvej pomoci absolvuješ počas jedného dňa - priamo v priestoroch Autoškoly VaV Michalovce. Tento kurz trvá 8 hodín. Zdá sa Ti to veľa? Nemusíš sa báť - vďaka našej lektorke Zuzane, Ti to zbehne viac než rýchlo. Je to odborníčka z praxe, ktorá vie teóriu vysvetliť zaujímavým spôsobom. Nudiť sa rozhodne nebudeš. Viac informácií o kurze prvej pomoci nájdeš TU.

Cvičisko

Cvičisko Autoškoly VaV Michalovce sa nachádza na ulici Priemyselná 2 alebo Priemyselná 7. Tu sa budeš poctivo pripravovať na to, aby si prvú časť praktickej skúšky zvládol bez najmenšieho zaváhania. Navyše, aby si bol na skúšky pripravený čo najlepšie, budeš mať deň pred skúškami jednu bonusovú jazdu na cvičisku - úplne ZADARMO. V areáli cvičiska absolvuješ aj praktickú údržbu vozidla.

Jazdy

Jazdy sa v rámci Autoškoly VaV Michalovce začínajú pri OC Zemplín alebo alebo pri Nay.

U nás si môžeš vybrať

Autoškola VaV Michalovce Ti prináša množstvo výhod - v Autoškole VaV Michalovce si môžeš vybrať čas jazdy, inštruktora a dokonca aj auto, na ktorom budeš jazdiť.

Referencie

Chceš vedieť, ako sa študuje v Autoškole VaV Michalovce? Referencie našich študentov hovoria za všetko.

© Autoškola VaV, všetky práva vyhradené.
Autor návrhu: HTML Codex
Distribútor: ThemeWagon