Dnes je utorok 18.júna 2024, meniny má Vratislav

Priestory

V Košiciach nás nájdeš v Hoteli Centrum Južná trieda 2/A - 3. poschodie. V tejto budove prebieha teoretická výučba, výučba na autotrenažéri a kurz prvej pomoci. Moderne zariadené učebne, kávomaty, basic catering, detský kútik - to všetko si užiješ v Autoškole VaV Košice. K dispozícii je aj bezplatné WiFi pripojenie - čakanie na teóriu si tak môžeš spríjemniť surfovaním po internete. Nezabudni pritom na našu FB stránku ;).

Manažment

Všetky potrebné informácie týkajúce sa vodičského kurzu v Autoškole VaV Košice Ti poskytne manažér Autoškoly VaV Košice - Juraj. Naňho sa môžeš obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok. Juraj Ti v Autoškole VaV Košice naplánuje všetky jazdy, bude Ťa priebežne o všetkom informovať a prihlási Ťa aj na záverečné skúšky. Juraja zastihneš na tomto telefónnom čísle: 0948 329 955.

Teória

Teóriou v Autoškole VaV Košice Ťa budú sprevádzať naši intruktori. Poctivou, ale zároveň uvoľnenou formou Ťa pripravia na to, aby si skúšky zvládol na 1x. Inštruktori Ťa prevedú všetkými testami, naučia Ťa, ako riešiť križovatky a pripravia Ťa aj na ústnu časť praktickej skúšky z náuky o konštrukcii a údržbe vozidla, ktorá prebieha v rámci cvičiska. Výučba teórie prebieha v popoludňajších hodinách - prvé dva týždne 3x do týždňa, následne sa pokračuje vo voľnejšom tempe - 2x do týždňa. Ak pracuješ, vieme sa Ti v tomto smere prispôsobiť, stačí nás dopredu informovať.

Autotrenažér

V Autoškole VaV Košice si jazdu vyskúšaš vo veľkom štýle ešte predtým, než pôjdeš na ostro. Pred jazdami v aute totiž absolvuješ 6 jázd na trenažéri. Autoškola VaV Košice disponuje najnovším typom trenažéra na Slovensku. Trenažér sa nachádza priamo na našej pobočke.

Kurz prvej pomoci

Kurz prvej pomoci absolvuješ počas jedného dňa - priamo v priestoroch Autoškoly VaV Košice. Tento kurz tvrá 8 hodín. Zdá sa Ti to veľa? Nemusíš sa báť - vďaka našej lektorke Zuzane, Ti to zbehne viac než rýchlo. Je to odborníčka z praxe, ktorá vie teóriu vysvetliť zaujímavým spôsobom. Nudiť sa rozhodne nebudeš. Viac informácií o kurze prvej pomoci nájdeš TU.

Cvičisko

Cvičisko Autoškoly Košice sa nachádza pri OC CASSOVIA. Tu sa budeš poctivo pripravovať na to, aby si prvú časť praktickej skúšky zvládol bez najmenšieho zaváhania. Navyše, aby si bol na skúšky pripravený čo najlepšie, budeš mať deň pred skúškami jednu bonusovú jazdu na cvičisku - úplne ZADARMO.

Jazdy

Jazdy sa začínajú z parkoviska pred budovou Autoškoly Košice. Nie je to však pravidlom - ak sa s inštruktorom dopredu dohodneš, môžu sa jazdy začínať aj priamo od Tvojho domu, školy, či práce - študentom sa vždy snažíme vyjsť v ústrety.

U nás si môžeš vybrať

Autoškola VaV Košice Ti prináša množstvo výhod - v Autoškole Košice si môžeš vybrať čas jazdy, inštruktora a dokonca aj auto, na ktorom budeš jazdiť.

Referencie

Chceš vedieť, ako sa študuje v Autoškole VaV Košice? Referencie našich študentov hovoria za všetko.

© Autoškola VaV, všetky práva vyhradené.
Autor návrhu: HTML Codex
Distribútor: ThemeWagon