Dnes je nedeľa 14.júla 2024, meniny má Kamil

Priestory

V Humennom nás nájdeš na ulici Námestie slobody 26 (v budove VÚB banky). V tejto budove prebieha teoretická výučba, výučba na autotrenažéri a kurz prvej pomoci. Moderne zariadené učebne, komfort a príjemná atmosféra - to všetko si užiješ v Autoškole VaV Humenné. V priestoroch Autoškoly VaV Humenné je aj bezplatné WiFi pripojenie - čakanie na teóriu si tak môžeš spríjemniť surfovaním po internete. Nezabudni pritom na našu FB stránku ;).

Manažment

Všetky potrebné informácie týkajúce sa vodičského kurzu v Autoškole VaV Humenné Ti poskytne naša sympatická, vždy usmiata a neskutočne milá manažérka Autoškoly VaV Humenné - Ľubica. Na ňu sa môžeš obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok. Ľubica Ti v Autoškole VaV Humenné naplánuje všetky jazdy, bude Ťa priebežne o všektom informovať a prihlási Ťa aj na záverečné skúšky. Ľubicu zastihneš na tomto telefónnom čísle: 0948 343 080.

Teória

Teóriou v Autoškole VaV Humenné Ťa budú sprevádzať naši intruktori. Poctivou, ale zároveň uvoľnenou formou Ťa pripravia na to, aby si skúšky zvládol na 1x. Inštruktori Ťa prevedú všetkými testami, naučia Ťa, ako riešiť križovatky a pripravia Ťa aj na ústnu časť praktickej skúšky z náuky o konštrukcii a údržbe vozidla, ktorá prebieha v rámci cvičiska. Výučba teórie prebieha v popoludňajších hodinách - prvé dva týždne 3x do týždňa, následne sa pokračuje vo voľnejšom tempe - 2x do týždňa. Ak pracuješ, vieme sa Ti v tomto smere prispôsobiť, stačí nás dopredu informovať.

© Autoškola VaV, všetky práva vyhradené.
Autor návrhu: HTML Codex
Distribútor: ThemeWagon